Szubryt Kiełbasa biała domowa w sosie chrzanowym

Szubryt

Produkt sterylizowany z kiełbasą wieprzową.

Szubryt Kiełbasa biała domowa  w sosie chrzanowymSzubryt Kiełbasa biała domowa  w sosie chrzanowym
masa netto

masa netto

460 g

pojemność

cena za kilogram

23,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371898

5906190371898

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
10.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kiełbasa biała domowa w sosie chrzanowym firmy Szubryt.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Szubryt:

Sos chrzanowy 60% [woda, chrzan tarty 10% (chrzan, woda, ocet spirytusowy, cukier, mleko w proszku, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: E223), śmietana (z mleka ) 6%, mąka pszenna 4%, cebula smażona, tłuszcz w ieprzowy, przyprawy, sól, suszone warzywa (marchew, cebula, pasternak, pietruszka, lubczyk, por), cukier, aromaty ( seler ), glukoza, hydrolizowane białko sojowe , barwnik: ryboflawina], kiełbasa biała domowa wieprzowa, średniorozdrobniona, parzona 40% (mięso wieprzowe, sól, przyprawy. 100 g produktu otrzymano ze 102 g mięsa wieprzowego) . Produkt może zawierać: Laktozę, jaja, gorczycę


Wartości odżywcze w 100g produktu : Wartość energetyczna 564 kJ / 136 kcal; Tłuszcz 11 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5 g; Węglowodany 1,8 g, w tym cukry 0,9 g ; Białko 8 , 1 g; Sól 0,55


Producent marki Szubryt opisuje Kiełbasa biała domowa w sosie chrzanowym tak:

Produkt sterylizowany z kiełbasą wieprzową.


inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Szubryt Kiełbasa biała domowa w sosie chrzanowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 170 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Kwaśnica Szubryt Kwaśnica
z boczkiem i żeberkiem wędzonym 460 g
32,87zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-01
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10

inne produkty marki Szubryt

Czy znasz już markę Szubryt? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Szubryt od 29 października 2025.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Szubryt Fasolka po bretońsku Szubryt Fasolka po bretońsku
" Czysta etykieta " 470 g
21,83zł/kg

Cena: 10,26 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5