Szubryt Karkówka w sosie własnym z warzywami

Szubryt
11Szubryt Karkówka w sosie własnym z warzywami

Konserwa wieprzowa z warzywami sterylizowana.

Szubryt Karkówka w sosie własnym z warzywamiSzubryt Karkówka w sosie własnym z warzywami
masa netto

masa netto

430 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-23

pojemność

cena za kilogram

40,40 zł / kg

ocena

ranking

1.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190376916

5906190376916

Cena: 17,37 zł

17.37 PLN 2027-05-23 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Karkówka w sosie własnym z warzywami firmy Szubryt?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Karkówka w sosie własnym z warzywami marki Szubryt:

Mięso wieprzowe (karkówka wieprzowa) 61%, cebula 12%, papryka czerwona 9%, marchew 8%, ziemniak 5%, kalafior 3%, brokuł 2%, sól, przyprawy, suszone warzywa (marchew, cebula, pasternak, pietruszka, lubczyk, por), cukier, aromaty, glukoza.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 584 kJ / 140 kcal; Tłuszcz 9,3 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,1 g; węglowodany 2,8 g, w tym cukry 1,0 g; białko 11 g; sól 1,1 g.


Producent marki Szubryt opisuje Karkówka w sosie własnym z warzywami tak:

Konserwa wieprzowa z warzywami sterylizowana.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Karkówka w sosie własnym z warzywami firmy Szubryt? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy Szubryt o nazwie Karkówka w sosie własnym z warzywami został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10
    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-22
    Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
    Pikantne 800 ml
    19,64zł/l

    Cena: 15,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-10-01

    inne produkty marki Szubryt

    Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5