Szubryt Golonka pieczona po zbóju bez kości

Szubryt
Szubryt Golonka pieczona po zbóju  bez kościSzubryt Golonka pieczona po zbóju  bez kości
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

200375

Cena: 16,71 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
16.71 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Golonka pieczona po zbóju bez kości firmy Szubryt.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Golonka pieczona po zbóju bez kości marki Szubryt:

Golonka wieprzowa bez kości 90%, woda, sól, przyprawy, ekstrakty
przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu.


inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Szubryt Golonka pieczona po zbóju bez kości do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety.

Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Szubryt Żeberka wieprzowe grillowe Szubryt Żeberka wieprzowe grillowe
BBQ idealne na obiad po delikatnym podgrzaniu 0.615 g
37,55zł/kg

Cena: 26,11 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-27
Szubryt Flaki wołowe gotowane Szubryt Flaki wołowe gotowane
krojone 0.958 g

Cena: 31,61 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
Szubryt Galaretka wieprzowa Szubryt Galaretka wieprzowa
Data przydatności
2026-10-13
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12

inne produkty marki Szubryt

Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5