Szubryt Devolay z puree ziemniaczanym marchewką i groszkiem

Szubryt
Szubryt Devolay z puree  ziemniaczanym marchewką i groszkiemSzubryt Devolay z puree  ziemniaczanym marchewką i groszkiem
masa netto

masa netto

360 g

pojemność

cena za kilogram

28,42 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190372352

5906190372352

Cena: 10,23 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
10.23 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Devolay z puree ziemniaczanym marchewką i groszkiem firmy Szubryt.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Szubryt:

Puree ziemniaczane 41% (woda, suszone ziemniaki 25%, sól, przyprawy), devolay z kurczaka smażony 31% [mięso z kurczaka, bułka tarta 14% (mąka pszenna, mąka żytnia, woda, drożdże, sól), woda, ser podpuszczkowy, niedojrzewający 7% (mleko, sól, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna), masło 2%, mąka pszenna, sól, skrobia, przyprawy, błonnik bambusowy, białko sojowe, aromaty.


inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Wyrób firmy Szubryt o nazwie Devolay z puree ziemniaczanym marchewką i groszkiem został przypisany do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
400 g
35,35zł/kg

Cena: 14,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12

inne produkty marki Szubryt

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Szubryt? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5