Szubryt Bigos

Szubryt
22Szubryt Bigos
Szubryt BigosSzubryt Bigos
masa netto

masa netto

460 g

pojemność

cena za kilogram

20,74 zł / kg

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371393

5906190371393

Cena: 9,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
9.54 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Bigos firmy Szubryt?

Jak powstał produkt Bigos firmy Szubryt - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Kapusta biała kiszona 41% (kapusta biała, sól), woda, kiełbasa wieprzowa wędzona, parzona 12% (mięso wieprzowe, sól, przyprawy. 100 g produktu otrzymano z 101 g mięsa wieprzowego), boczek wędzony 6% (boczek wieprzowy. 100 g produktu otrzymano z 112 g boczku wieprzowego), koncentrat pomidorowy 3%, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, por, natka selera, natka pietruszki, czosnek), przyprawy, sól, cukier, aromaty (seler), glukoza.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Bigos firmy Szubryt? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Szubryt Bigos do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Szubryt Kwaśnica Szubryt Kwaśnica
    z boczkiem i żeberkiem wędzonym 460 g
    32,87zł/kg

    Cena: 15,12 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-06-01
    Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
    Data przyd. 2028-06-30
    Spichlerz Rusiecki Bigos z mięsem Spichlerz Rusiecki Bigos z mięsem
    kiełbasą i grzybami 470 g
    25,00zł/kg

    Cena: 11,75 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-01-23
    Rolnik Bigos Wiejski z kiełbasą Rolnik Bigos Wiejski z kiełbasą
    500 g
    16,72zł/kg

    Cena: 8,36 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-02-05
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30

    inne produkty marki Szubryt

    Czy znasz już markę Szubryt? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Szubryt od 29 października 2025.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
    " Czysta etykieta " 480 g
    36,83zł/kg

    Cena: 17,68 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-07-13
    Szubryt Fasolka po bretońsku Szubryt Fasolka po bretońsku
    " Czysta etykieta " 470 g
    21,83zł/kg

    Cena: 10,26 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-08
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5