Sylveco Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej

Sylveco Naturalny, ziołowy płyn do płukania jamy ustnej. Zawiera odświeżające ekstrakty z szałwii, mięty, rozmarynu, goździków oraz łagodzącą alantoinę. Szybko i skutecznie oczyszcza z resztek pokarmowych, a dzięki zawartości olejku eterycznego z mięty pieprzowej mocno odświeża oddech i zapobiega powstawaniu osadu. Ksylitol (cukier brzozowy) pozwala utrzymać prawidłowe środowisko, wzmacnia szkliwo i przeciwdziała powstawaniu ubytków. Płyn nie zawiera składników drażniących, może być stosowany przez osoby z nadwrażliwością dziąseł i zębów.
Sylveco Ziołowy płyn do płukania  jamy ustnejSylveco Ziołowy płyn do płukania  jamy ustnej
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

44,72 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907502687379

5907502687379

Cena: 22,36 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
22.36 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej firmy Sylveco?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej marki Sylveco:

Aqua, Glycerin, Xylitol, Sodium Bicarbonate, Salvia Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Allantoin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil, Limonene, Pinene, Menthol, Beta-Caryophyllene.

Producent marki Sylveco opisuje Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej tak:

Naturalny, ziołowy płyn do płukania jamy ustnej. Zawiera odświeżające ekstrakty z szałwii, mięty, rozmarynu, goździków oraz łagodzącą alantoinę. Szybko i skutecznie oczyszcza z resztek pokarmowych, a dzięki zawartości olejku eterycznego z mięty pieprzowej mocno odświeża oddech i zapobiega powstawaniu osadu. Ksylitol (cukier brzozowy) pozwala utrzymać prawidłowe środowisko, wzmacnia szkliwo i przeciwdziała powstawaniu ubytków. Płyn nie zawiera składników drażniących, może być stosowany przez osoby z nadwrażliwością dziąseł i zębów.

inne produkty w kategorii mycie zębów

Wyrób firmy Sylveco o nazwie Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej został przypisany do kategorii mycie zębów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja activ płyn stomatologiczny Ziaja activ płyn stomatologiczny
przeciwpróchniczy 500 ml
25,76zł/l

Cena: 12,88 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-08-31
Ziaja sensitiv płyn stomatologiczny Ziaja sensitiv płyn stomatologiczny
zmniejszający nadwrażliwość 500 ml
25,76zł/l

Cena: 12,88 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-06-30
Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów medium

Cena: 3,46 zł

PLN
1
30
Elmex Junior Pasta do zębów Elmex Junior Pasta do zębów
odpowiednia dla dzieci wieku 6-12 lat 75 ml
213,20zł/l

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-30
Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów soft

Cena: 3,46 zł

PLN
1
32
Colgate szczoteczka do zębów Colgate szczoteczka do zębów
Classic Twarda 1 szt.

Cena: 3,46 zł

PLN
1
12
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
BIO
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
do zębów BIO drzewo herbaciane 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-14
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
BIO
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
do zębów BIO aloesowa 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-18

inne produkty marki Sylveco

Poznaj produkty marki Sylveco - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Sylveco.

Sylveco Naturalna pasta do zębów Sylveco Naturalna pasta do zębów
Data przydatności
2027-07-30
Sylveco Odżywcza pomadka Sylveco Odżywcza pomadka
z peelingiem 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Sylveco Brzozowa pomadka ochronna Sylveco Brzozowa pomadka ochronna
z betuliną 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Sylveco Naturalny dezodorant Sylveco Naturalny dezodorant
ziołowy 50 ml
564,00zł/l

Cena: 28,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5