Stovit Żurawina

Stovit
Stovit ŻurawinaStovit Żurawina
masa netto

masa netto

220 g

pojemność

cena za kilogram

40,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154739

5903295154739

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Żurawina - dodatek do mięs i serów. Produkt pasteryzowany marki Stovit?

Jak powstał produkt Żurawina - dodatek do mięs i serów. Produkt pasteryzowany firmy Stovit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

żurawiny (42 %), cukier, woda, skrobia, Sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 37 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna666 kJ / 157 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany37 g
w tym cukry33 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Producent marki Stovit opisuje Żurawina - dodatek do mięs i serów. Produkt pasteryzowany tak:

do mięs, do serów, do pasztetów, bez substancji polepszających smak
Marka:Stovit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Żurawina - dodatek do mięs i serów. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Stovit Group Sp. z o.o., ul. Transportowa 4, 85-790 Bydgoszcz
Adres zwrotny:Stovit Group Sp. z o.o., ul. Transportowa 4, 85-790 Bydgoszcz

inne produkty w kategorii borówka i żurawina

Produkt Żurawina - dodatek do mięs i serów. Produkt pasteryzowany firmy Stovit znajduje się w kategorii borówka i żurawina, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu borówka i żurawina:

Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Devaldano Żurawina Leśna Devaldano Żurawina Leśna
290 g
27,55zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-01-30
Devaldano Borówka leśna Devaldano Borówka leśna
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz żurawina do mięs Łowicz żurawina do mięs
Data przyd. 2027-02-28
Cranberry Żurawina do mięs i serów Cranberry Żurawina do mięs i serów
200 g
30,70zł/kg

Cena: 6,14 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2028-02-19

inne produkty marki Stovit

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Stovit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5