Stovit Wiśnie drążone

Stovit
Stovit Wiśnie drążoneStovit Wiśnie drążone
masa netto

masa netto

680 g

pojemność

cena za kilogram

14,21 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295014668

5903295014668

Cena: 9,66 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.66 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Wiśnie drążone. Produkt pasteryzowany firmy Stovit?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Stovit:

wiśnie drążone, woda, cukier
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna282 kJ/66 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany16 g
w tym cukry15 g
białko0,6 g
sól0 g

Producent marki Stovit opisuje Wiśnie drążone. Produkt pasteryzowany tak:

doskonale do ciasta drożdżowego, najlepsze do domowych wypieków, Produkt polski
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Produkt może zawierać pestki lub ich fragmenty.
Marka:Stovit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Wiśnie drążone. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii owoce w syropie

Stovit Wiśnie drążone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce w syropie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 18 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
Bez konserwantów 565 g
18,27zł/kg

Cena: 10,32 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-06-15
P R Z E C E N A -10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-31
Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-12-31
Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
BIO 220 g
72,68zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-05
Aarts Ananas kawałki w lekkim Aarts Ananas kawałki w lekkim
syropie BIO 350 g
49,89zł/kg

Cena: 17,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
w lekkim syropie 820 g
9,43zł/kg

Cena: 7,73 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-30
Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
syropie BIO 350 g
47,31zł/kg

Cena: 16,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-12-01

inne produkty marki Stovit

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Stovit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5