Stovit Mus jabłkowy

Stovit
Stovit Mus jabłkowyStovit Mus jabłkowy
masa netto

masa netto

410 g

pojemność

cena za kilogram

14,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154388

5903295154388

Cena: 5,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany marki Stovit?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany marki Stovit:

jabłka 95 %, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna328 kJ / 77 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany18 g
w tym cukry17 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Producent marki Stovit opisuje Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany tak:

jabłka z Mazowsza, Produkt polski, Polska marka, do owsianki, ryżu, kaszki i kleiku, na naleśnika, placki i kanapkę, do jogurtu, budyniu i deserów
Marka:Stovit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Stovit Group Sp. z o.o., ul. Transportowa 4, 85-790 Bydgoszcz
Adres zwrotny:Stovit Group Sp. z o.o., ul. Transportowa 4, 85-790 Bydgoszcz

inne produkty w kategorii musy

Wyrób firmy Stovit o nazwie Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii musy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-02-24
Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
270 g
81,44zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-20
Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
270 g
88,85zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-18
Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO
270 g
80,33zł/kg

Cena: 21,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-26
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
marchew mango jabłko 100 g
22,10zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-19

inne produkty marki Stovit

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Stovit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5