Stovit Dżem z malin

Stovit
Stovit Dżem z malinStovit Dżem z malin
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295155767

5903295155767

Cena: 6,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
6.28 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Dżem z malin marki Stovit?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Stovit:

Maliny (40%), cukier, woda, substancja żelująca-pektyny, regulator kwasowości-kwas askorbinowy.


inne produkty w kategorii dżemy

Produkt Dżem z malin firmy Stovit znajduje się w kategorii dżemy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dżemy:

Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
Łowicz Dżem truskawka Łowicz Dżem truskawka
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz Dżem malina Łowicz Dżem malina
Data przydatności
2027-07-30
Łowicz Dżem czarna i czerwona Łowicz Dżem czarna i czerwona
porzeczka 200 g
47,70zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-04-30

inne produkty marki Stovit

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Stovit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
Stovit Dżem z malin słodzony Stovit Dżem z malin słodzony
ksylitolem 250 g
43,52zł/kg

Cena: 10,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5