Bonduelle Gotowane na parze Cieciorka

Bonduelle
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Bonduelle Gotowane na parze Cieciorka
42Bonduelle Gotowane na parze Cieciorka
pyszne chrupiące wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: Cieciorka ma wysoką zawartość kwasu foliowego. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Gotowane na parze CieciorkaBonduelle Gotowane na parze Cieciorka
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

18,05 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681003949

3083681003949

Cena: 7,67 zł

Kup 12 szt. po 7.55 zł/szt
7.67 PLN 2028-11-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Cieciorka. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Cieciorka. Produkt sterylizowany marki Bonduelle:

groszek cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna500 kJ / 119 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15,0 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik7,7 g
Białko6,0 g
Sól0,60 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Bonduelle opisuje Cieciorka. Produkt sterylizowany tak:

Cechy:chrupka i pożywna*, źródło białka 6 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
Marka:Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 425 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Cieciorka. Produkt sterylizowany marki Bonduelle? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:11Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Cieciorka. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
425 ml
16,47zł/l

Cena: 7 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
21,18zł/l

Cena: 9 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-11-30
Rolnik Pomidory krojone w sosie Rolnik Pomidory krojone w sosie
własnym 425 g
9,39zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2028-07-30
Rolnik cieciorka konserwowa Rolnik cieciorka konserwowa
400 g
8,88zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-03-30
La Bio Idea ciecierzyca BIO La Bio Idea ciecierzyca BIO
400 g
20,60zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-10-01
Bio Europa Ciecierzyca w zalewie Bio Europa Ciecierzyca w zalewie
w słoiku BIO 350 g
24,34zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
Metelliana Ciecierzyca w zalewie Metelliana Ciecierzyca w zalewie
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-05-31
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Bonduelle

Poznaj produkty marki Bonduelle - w aktualnej ofercie mamy 24 produktów Bonduelle.

Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
Data przyd. 2027-12-31
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
340 ml
15,41zł/l

Cena: 5,24 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
212 ml
21,37zł/l

Cena: 4,53 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
170 ml
26,53zł/l

Cena: 4,51 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2029-08-31
Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-31
Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
z Groszkiem 340 g
25,59zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
Pikantne 800 ml
19,64zł/l

Cena: 15,71 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5