Bonduelle kiełki fasoli Mung

Bonduelle
51Bonduelle kiełki fasoli Mung
Bonduelle kiełki fasoli MungBonduelle kiełki fasoli Mung
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

35,52 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680019750

3083680019750

Cena: 7,53 zł

7.53 PLN 2027-12-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kiełki Fasoli Mung firmy Bonduelle.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kiełki Fasoli Mung marki Bonduelle:

woda, kiełki fasoli Mung, cukier, sól, zalewa balsamiczna (biały ocet winny, moszcz z białych winogron), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, antyoksydant: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna70 kJ / 17 kcal
Tłuszcz0.1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0.1
Węglowodany2.4 g
w tym cukry2.0 g
Błonnik1,1 g
Białko1,0 g
Sól0.75 g

Producent marki Bonduelle opisuje Kiełki Fasoli Mung tak:

Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kiełki Fasoli Mung.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 212 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kiełki Fasoli Mung firmy Bonduelle? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bonduelle kiełki fasoli Mung do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
    212 ml
    21,37zł/l

    Cena: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Bonduelle Groszek ekstradrobny Bonduelle Groszek ekstradrobny
    212 ml
    23,54zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    z czerwoną fasolą 212 ml
    23,54zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    z groszkiem 212 ml
    24,48zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    Data przydatności
    2028-08-31
    Bonduelle Młoda Marchewka Bonduelle Młoda Marchewka
    212 ml
    23,54zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-08-31
    Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik kukurydza konserwowa
    212 ml
    16,18zł/l

    Cena: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    Data przydatności
    2029-09-05
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21

    inne produkty marki Bonduelle

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bonduelle? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
    425 ml
    16,47zł/l

    Cena: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    340 ml
    15,41zł/l

    Cena: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
    z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
    21,18zł/l

    Cena: 9 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-11-30
    Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
    170 ml
    26,53zł/l

    Cena: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2029-08-31
    Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
    Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2028-08-31
    Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
    z Groszkiem 340 g
    25,59zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
    Pikantne 800 ml
    19,64zł/l

    Cena: 15,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-10-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5