Sprite napój gazowany

Sprite
Sprite napój gazowanySprite napój gazowany
masa netto

masa netto

2 l

pojemność

cena za litr

6,58 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000112679144

5000112679144

Cena: 13,16 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.16 PLN NewCondition
P R Z E C E N A -40%
Sprite napój gazowany Sprite napój gazowany
2 l
3,95zł/l

Cena: 7,90 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-05

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu napój gazowany firmy Sprite.

inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sprite napój gazowany do kategorii cola, sprite, tonic....

Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
2 l
6,58zł/l

Cena: 13,16 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-03-10
7UP Napój gazowany 7UP Napój gazowany
o smaku cytrynowo-limonkowym 2 l
6,10zł/l

Cena: 12,19 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-30
Pepsi Napój gazowny zero cukru Pepsi Napój gazowny zero cukru
2 l
5,89zł/l

Cena: 11,78 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-01-30
Now Black Cola napój gazowany Now Black Cola napój gazowany
z guaraną BIO 330 ml
27,88zł/l

Cena: 9,20 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Now Orange Cola napój gazowany Now Orange Cola napój gazowany
z guaraną BIO 100% organic 330 ml
27,88zł/l

Cena: 9,20 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Hellena Oranżada biała Hellena Oranżada biała
napój gazowany , owocowy 1.25 litra
4,18zł/l

Cena: 5,22 zł

PLN
1
67
Data przydatności
2027-02-28
Hellena Oranżada żółta Hellena Oranżada żółta
napój gazowany, owocowy 1.25 litra
4,18zł/l

Cena: 5,22 zł

PLN
1
84
Data przydatności
2027-03-30
Pepsi Cola Napój gazowany Pepsi Cola Napój gazowany
850 ml
8,59zł/l

Cena: 7,30 zł

PLN
1
36
Data przydatności
2026-12-30

inne produkty marki Sprite

Poznaj produkty marki Sprite - w aktualnej ofercie mamy 6 produktów Sprite.

Sprite Zero cukru Napój gazowany Sprite Zero cukru Napój gazowany
cytrynowo-limonkowy smak 850 ml
8,98zł/l

Cena: 7,63 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-04
Sprite Napój gazowany cytrynowo - Sprite Napój gazowany cytrynowo -
limonkowy smak 850 ml
8,98zł/l

Cena: 7,63 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16
Sprite Zero Sugar Napój gazowany Sprite Zero Sugar Napój gazowany
o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml
11,54zł/l

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-01-29
P R Z E C E N A -10%
Sprite Napój gazowany o smaku Sprite Napój gazowany o smaku
cytrynowo-limonkowym 500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-18
Sprite Zero Sugar Napój gazowany o Sprite Zero Sugar Napój gazowany o
smaku cytrynowo-limonkowym 1.5 litra
6,53zł/l

Cena: 9,79 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5