Sonko Bread Rolls Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich

Sonko
Sonko Bread Rolls Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskichSonko Bread Rolls Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich
masa netto

masa netto

70 g

pojemność

cena za kilogram

61,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180860120

5902180860120

Cena: 4,33 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.33 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich marki Sonko?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich marki Sonko:

mąka pszenna, olej słonecznikowy, sól morska, 4 % przyprawa o smaku warzyw śródziemnomorskich (maltodekstryna, sól, dekstroza, naturalne ekstrakty przypraw: czerwona papryka, pomidor, oregano, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje aromatyczne), drożdże, cukier, cebula w proszku, czosnek w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1959 kJ
Wartość energetyczna467 kcal
Tłuszcz, w tym:18,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone2,7 g
Węglowodany, w tym:61,5 g
- cukry4,4 g
Błonnik3,1 g
Białko12,0 g
Sól1,2 g

Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sonko opisuje Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich tak:

bez oleju palmowego, wypiekane w piecu, wyjątkowo chrupiące
Marka:Sonko
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer partii - podane na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii suchary, bruschetty

Produkt Pieczone krążki chlebowe o smaku warzyw śródziemnomorskich firmy Sonko znajduje się w kategorii suchary, bruschetty, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu suchary, bruschetty:

Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe grzyby ze śmietanką 70 g
57,00zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-05-24
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe pomidory, oliwki i oregano 70 g
57,00zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-03-02
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe czosnkowe 70 g
59,29zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-27
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe pizza 70 g
59,29zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-23
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe salami pepperoni 70 g
57,00zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-04-23
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe mix warzyw 70 g
53,71zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-08
Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
chlebowe o smaku śmietanowo-cebulowym 70 g
59,14zł/kg

Cena: 4,14 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-03
Bruschetta Pieczone krążki Bruschetta Pieczone krążki
chlebowe o smaku sera cheddar i śmietany 70 g
57,00zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-27

inne produkty marki Sonko

Poznaj produkty marki Sonko - w aktualnej ofercie mamy 21 produktów Sonko.

Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
130 g
36,15zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
62
Data przyd. 2027-09-15
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,08zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-09-25
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
Data przyd. 2027-05-12
SONKO kasza gryczana prażona SONKO kasza gryczana prażona
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5