Sokołów Sokoliki Kiełbaski 87% mięsa wieprzowo-cielęcego

Sokołów
45Sokołów Sokoliki Kiełbaski 87% mięsa wieprzowo-cielęcego
Sokołów Sokoliki Kiełbaski 87% mięsa wieprzowo-cielęcegoSokołów Sokoliki Kiełbaski 87% mięsa wieprzowo-cielęcego
masa netto

masa netto

140 g

pojemność

cena za kilogram

49,93 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906712811055

5906712811055

Cena: 6,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony firmy Sokołów.

Jak powstał produkt Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony firmy Sokołów - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mięso 90 % (w tym: mięso wieprzowe 67 %, mięso drobiowe 23 %), sól, aromaty, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna841 kJ / 202 kcal
Tłuszcz14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,5 g
Węglowodany2 g
w tym cukry0,6 g
Białko17 g
Sól1,9 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Sokołów opisuje Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony tak:

bez dodatku konserwantów, 90 % mięsa wieprzowo drobiowego, bez osłonki, bez laktozy, produkt bezglutenowy
Marka:Sokołów
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony.
Pozostałe informacje:Znak przekreślonego kłosa - PL-105-207 Produkt bez osłonki, pakowany w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. Temperatura przechowywania od +1 ℃ do +6 ℃
Rodzaj opakowania:Tacka
Adres producenta:Sokołów S.A., Aleja 550-lecia 1 08-300 Sokołów Podlaski
Adres zwrotny:Sokołów S.A., Aleja 550-lecia 1 08-300 Sokołów Podlaski

Jakie recenzje zebrał produkt Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony marki Sokołów? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

    Produkt Kiełbaski. Produkt wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony firmy Sokołów znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:

    Sokołów Sokoliki Paróweczki mini Sokołów Sokoliki Paróweczki mini
    z szynki 140 g
    54,36zł/kg

    Cena: 7,61 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-18
    P R Z E C E N A -10%
    Sokoliki Paróweczki z szynki Sokoliki Paróweczki z szynki
    140 g
    48,93zł/kg

    Cena: 6,85 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-07
    Kummer Kiełbasa śląska Kummer Kiełbasa śląska
    0.314 g
    12,38zł/kg

    Cena: 14,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-07
    Dolina Dobra Śląska kiełbasa Dolina Dobra Śląska kiełbasa
    100% polskiej szynki 375 g
    48,77zł/kg

    Cena: 18,29 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-19
    Sokołów Kiełbasa Śląska z szynki Sokołów Kiełbasa Śląska z szynki
    Data przyd. 2026-10-24
    Szubryt Kiełbasa śląska Szubryt Kiełbasa śląska
    Data przydatności
    2026-10-17
    Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
    2x50g 100 g
    102,40zł/kg

    Cena: 10,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-02

    inne produkty marki Sokołów

    Firma Sokołów prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 43 produktów marki Sokołów.

    Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
    Data przyd. 2027-01-01
    Sokołów Gulasz angielski Sokołów Gulasz angielski
    290 g
    19,41zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-06-11
    Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
    gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
    57,51zł/kg

    Cena: 50,31 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-20
    Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
    zielona papryka 100 g
    103,90zł/kg

    Cena: 10,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Mielonka Tyrolska Sokołów Mielonka Tyrolska
    Data przyd. 2026-12-07
    Sokołów Szynka konserwowa Sokołów Szynka konserwowa
    Premium, puszka 455 g
    44,20zł/kg

    Cena: 20,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-05-18
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5