Sokołów Mini Snacki wędzone

Sokołów

Mini Snacki Wędzone 

Sokołów Mini Snacki wędzoneSokołów Mini Snacki wędzone
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

101,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902310015512

5902310015512

Cena: 10,13 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.13 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mini Snacki wędzone firmy Sokołów?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sokołów:

Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól , przyprawy, aromaty w tym aromat dymu wędzarniczego, glukoza, cukier, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, kultury starterowe, osłonka kolagenowa jadalna (zawiera: kolagen wołowy, barwnik: karmel amoniakalny). Do wytworzenia 100g produktu zużyto 174g mięsa wieprzowego.

Możliwa obecność: selera, soi, gorczycy, pochodnych mleka.


Producent marki Sokołów opisuje Mini Snacki wędzone tak:

Mini Snacki Wędzone 


inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

Sokołów Mini Snacki wędzone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kiełbasy, parówki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 70 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
2x50g 100 g
102,40zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-02
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01
Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
zielona papryka 100 g
103,90zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Gold kiełbasa Żywiecka Sokołów Gold kiełbasa Żywiecka
2x50g 100 g
87,20zł/kg

Cena: 8,72 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-21
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
Data przydatności
2026-10-30

inne produkty marki Sokołów

Firma Sokołów prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 43 produktów marki Sokołów.

Sokołów Gulasz angielski Sokołów Gulasz angielski
290 g
19,41zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-06-11
Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Mielonka Tyrolska Sokołów Mielonka Tyrolska
Data przyd. 2026-12-07
Sokołów Szynka konserwowa Sokołów Szynka konserwowa
Premium, puszka 455 g
44,20zł/kg

Cena: 20,11 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-18
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-17
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5