Sokołów Kiełbasa Śląska

Sokołów

Grillowa klasyka w najlepszym wydaniu, której smak niezmiennie zaskakuje wyczuwalnym wedzeniem i kompozycja przypraw. Niezaleznie od grillowych preferencji stopnia wypieczenia, kazda forma podania pozwoli docenic jej walory smakowe, tak dla dorosłych, jak i młodych mistrzów BBQ.

Sokołów Kiełbasa ŚląskaSokołów Kiełbasa Śląska
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

28,26 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902686140221

5902686140221

Cena: 14,13 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.13 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kiełbasa Śląska firmy Sokołów?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kiełbasa Śląska marki Sokołów:

Składniki: mięso wieprzowe 70%, woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, błonnik bambusowy, białko sojowe, przyprawy (w tym gorczyca), ekstrakty przypraw, glukoza, aromaty, wzmacniacz smaku: E621; stabilizatory: E450, E262, E451; skrobia modyfikowana, przeciwutleniacz: E316; czosnek suszony, barwnik: E120; substancja konserwująca: E250, osłonka jadalna: jelito wieprzowe.


Wartość odżywcza 100 g produktu:
energia: 1173 kJ/283 kcal
tłuszcz 25 g
- w tym kwasy nasycone 10 g
węglowodany 2,0 g
- w tym cukry 0,5 g
białko 12 g
sól 2,3 g


Możliwa obecność: zbóż zawierających gluten, selera, mleka (łącznie z laktozą).


Informacje dla alergików:

Możliwa obecność: zbóż zawierających gluten, selera, mleka (łącznie z laktozą).


Producent marki Sokołów opisuje Kiełbasa Śląska tak:

Grillowa klasyka w najlepszym wydaniu, której smak niezmiennie zaskakuje wyczuwalnym wedzeniem i kompozycja przypraw. Niezaleznie od grillowych preferencji stopnia wypieczenia, kazda forma podania pozwoli docenic jej walory smakowe, tak dla dorosłych, jak i młodych mistrzów BBQ.


Cechy:

Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona.


O marce:

SOKOŁÓW jest jednym z największych producentów mięsa i przetworów w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z czołowych liderów branży w Polsce. Od lat wyznacza standardy i jest prekursorem zmian w branży przetwórstwa mięsnego. Dzięki konsekwentnym i skutecznym działaniom, przywiązywaniem szczególnej uwagi do standardów bezpieczeństwa wyrobów, marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce. 


Przechowywanie:

Temperatura przechowywania od +1°C do +6°C


Kraj pochodzenia:

PL


Adres zwrotny:

"SOKOŁÓW" S.A.; Al. 550-lecia 1; 08-300 Sokołów Podlaski


inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

Produkt Kiełbasa Śląska firmy Sokołów znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:

Sokołów Kiełbasa Śląska z szynki Sokołów Kiełbasa Śląska z szynki
Data przyd. 2026-10-24
Szubryt Serdelki Szubryt Serdelki
idealne na śniadanie 500 g
17,10zł/kg

Cena: 8,55 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-14
Kummer Kiełbasa śląska Kummer Kiełbasa śląska
0.314 g
12,38zł/kg

Cena: 14,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
Dolina Dobra Śląska kiełbasa Dolina Dobra Śląska kiełbasa
100% polskiej szynki 375 g
48,77zł/kg

Cena: 18,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-19
Szubryt Kiełbasa śląska Szubryt Kiełbasa śląska
Data przydatności
2026-10-17
Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
2x50g 100 g
102,40zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-02
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01

inne produkty marki Sokołów

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sokołów? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Sokołów Gulasz angielski Sokołów Gulasz angielski
290 g
19,41zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-06-11
Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
zielona papryka 100 g
103,90zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Mielonka Tyrolska Sokołów Mielonka Tyrolska
Data przyd. 2026-12-07
Sokołów Szynka konserwowa Sokołów Szynka konserwowa
Premium, puszka 455 g
44,20zł/kg

Cena: 20,11 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-18
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5