Sokołów Kiełbasa Brocka

Sokołów

Doskonała kiełbasa z mięsa wieprzowego z dodatkiem mięsa z kurczaka, wędzona i parzona. Specjalnie dobrany zestaw przypraw, z gorczycą, pieprzem i delikatnie zaznaczoną nutą czosnku, nadaje jej wyjątkowy smak. W sezonie letnim szczególnie polecana na grilla. 

Sokołów Kiełbasa BrockaSokołów Kiełbasa Brocka
masa netto

masa netto

450 g

pojemność

cena za kilogram

41,11 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900562326134

5900562326134

Cena: 18,50 zł

Produkt chwilowo niedostępny
18.50 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kiełbasa Brocka marki Sokołów?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kiełbasa Brocka marki Sokołów:

SKŁADNIKI: mięso 85% (w tym: mięso wieprzowe 70%, mięso z kurczaka 15%), woda, sól, przyprawy, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; stabilizatory: trifosforany, difosforany; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; białko wieprzowe kolagenowe, cukier, maltodekstryna, dekstroza, barwnik: karmin; aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: jelito wieprzowe.                                                              Możliwa obecność: mleka łącznie z laktozą, gorczycy, glutenu, selera, soi.

Wartość odżywcza 100 g produktu:
energia: 933 kJ/225 kcal
tłuszcz 19 g
- w tym kwasy nasycone 8,0 g
węglowodany 0,5 g
- w tym cukry 0,3 g
białko 13 g
sól 2,2 g


Możliwa obecność: mleka łącznie z laktozą, gorczycy, glutenu, selera, soi.


Informacje dla alergików:

Możliwa obecność: mleka łącznie z laktozą, gorczycy, glutenu, selera, soi.


Producent marki Sokołów opisuje Kiełbasa Brocka tak:

Doskonała kiełbasa z mięsa wieprzowego z dodatkiem mięsa z kurczaka, wędzona i parzona. Specjalnie dobrany zestaw przypraw, z gorczycą, pieprzem i delikatnie zaznaczoną nutą czosnku, nadaje jej wyjątkowy smak. W sezonie letnim szczególnie polecana na grilla. 


Cechy:


Wyrób wieprzowo-drobiowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony.


O marce:

SOKOŁÓW jest jednym z największych producentów mięsa i przetworów w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z czołowych liderów branży w Polsce. Od lat wyznacza standardy i jest prekursorem zmian w branży przetwórstwa mięsnego. Dzięki konsekwentnym i skutecznym działaniom, przywiązywaniem szczególnej uwagi do standardów bezpieczeństwa wyrobów, marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce. 


Przechowywanie:

Temperatura przechowywania od +1°C do +6°C


Kraj pochodzenia:

PL


Adres zwrotny:

"SOKOŁÓW" S.A.; Al. 550-lecia 1; 08-300 Sokołów Podlaski


inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

Wyrób firmy Sokołów o nazwie Kiełbasa Brocka został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
2x50g 100 g
102,40zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-02
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01
Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
180 g
90,61zł/kg

Cena: 16,31 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2026-12-23
Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
zielona papryka 100 g
103,90zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-28
Bell Fuet hiszpański kiełbasa Bell Fuet hiszpański kiełbasa
dojrzewająca 160 g
102,50zł/kg

Cena: 16,40 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-02

inne produkty marki Sokołów

Czy znasz już markę Sokołów? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sokołów od 7 maja 2008.

Sokołów Gulasz angielski Sokołów Gulasz angielski
290 g
19,41zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-06-11
Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Mielonka Tyrolska Sokołów Mielonka Tyrolska
Data przyd. 2026-12-07
Sokołów Szynka konserwowa Sokołów Szynka konserwowa
Premium, puszka 455 g
44,20zł/kg

Cena: 20,11 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-18
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Gold kiełbasa Żywiecka Sokołów Gold kiełbasa Żywiecka
2x50g 100 g
87,20zł/kg

Cena: 8,72 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-21
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5