So Food Kurczak z ryżem w sosie tikka masala

So Food
So Food Kurczak z ryżem w sosie  tikka masalaSo Food Kurczak z ryżem w sosie  tikka masala
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

35,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901002009273

5901002009273

Cena: 11,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.82 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ryż z sosem na bazie jogurtu i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany firmy So Food.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników So Food:

sos 46 % [woda, ekstrakt z kokosa, cebula, jogurt 4,8 % (mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii), śmietanka (z mleka), koncentrat pomidorowy, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, sól, przyprawy], ryż gotowany 39 % (woda, ryż, olej rzepakowy, sól), mięso z kurczaka 15 % [mięso z kurczaka, woda, skrobia, błonnik pszenny, sól, białka mleka (łącznie z laktozą)]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna639 kJ / 152 kcal
Tłuszcz4,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany19 g
w tym cukry3,6 g
Białko11 g
Sól1,0 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki So Food opisuje Ryż z sosem na bazie jogurtu i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany tak:

bez lodówki, orientalny smak, kremowy sos, bez dodatku: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku, danie gotowe już w 3 minuty!
Marka:So Food
O marce:So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ryż z sosem na bazie jogurtu i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.* *Nasze dania nie zawierają konserwantów! Zapewniamy jakość przez długi czas, dzięki wysokiej temperaturze utrwalania termicznego.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na boku tacki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Opaska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Wyrób firmy So Food o nazwie Ryż z sosem na bazie jogurtu i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
curry w orientalnym sosie 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-21
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5