So Food Kurczak z makaronem w sosie śródziemnomorskim

So Food

Delikatne kawałki kurczaka, ze sprężystym makaronem świderki oraz aromatycznym sosem śródziemnomorskim. Doskonałe danie, łączące najwyższej jakości mięso z kurczaka razem ze starannie wybranymi warzywami i pożywnym makaronem.

 

So Food Kurczak z makaronem w sosie śródziemnomorskimSo Food Kurczak z makaronem w sosie śródziemnomorskim
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

35,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901002500329

5901002500329

Cena: 11,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.82 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron z sosem i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany firmy So Food.

Jak powstał produkt Makaron z sosem i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany firmy So Food - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sos 46% (woda, cukinia, cebula, pomidory 4%, papryka, oliwki zielone 2%, koncentrat pomidorowy 1,7%, śmietanka (z mleka), olej rzepakowy, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, pomidory suszone, sól, cukier, przyprawy i ekstrakty przypraw, aromaty (zawierają mleko), ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone (marchew, pietruszka), suszony koncentrat cytryny, koncentrat suszonej cebuli) makaron gotowany 36% [woda, makaron (mąka z pszenicy durum, woda), sól], mięso z kurczaka 18%.

 


Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna 445 kJ/ 106 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 15 g
w tym cukry 0,9 g
Białko 6,2 g
Sól 0,95 g


Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki So Food opisuje Makaron z sosem i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany tak:

Delikatne kawałki kurczaka, ze sprężystym makaronem świderki oraz aromatycznym sosem śródziemnomorskim. Doskonałe danie, łączące najwyższej jakości mięso z kurczaka razem ze starannie wybranymi warzywami i pożywnym makaronem.

 


Marka:

So Food


O marce:

So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty!


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron z sosem i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:

Pakowano w atmosferze ochronnej.* *Nasze dania nie zawierają konserwantów! Zapewniamy jakość przez długi czas, dzięki wysokiej temperaturze utrwalania termicznego.


Przechowywanie:

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na boku tacki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Rodzaj opakowania:

Opaska


Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak So Food Kurczak z makaronem w sosie śródziemnomorskim do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
curry w orientalnym sosie 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-21
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5