So Food Kurczak curry po indyjsku z ryżem

So Food
So Food Kurczak curry po indyjsku z ryżemSo Food Kurczak curry po indyjsku z ryżem
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

35,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901002008115

5901002008115

Cena: 11,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.82 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ryż z sosem curry z brzoskwiniami i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany marki So Food?

Jak powstał produkt Ryż z sosem curry z brzoskwiniami i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany firmy So Food - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sos 46 % [woda, brzoskwinie 8,5 %, śmietana (z mleka), cebula, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, sól, przyprawy, przyprawa curry (zawiera gorczycę) 0,25 %], ryż biały gotowany 39 % (ryż biały, woda), mięso z kurczaka 15 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna470 kJ/ 110 kcal
Tłuszcz3,1 g
w tym kwasy nasycone0,8 g
Węglowodany15 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik0,6 g
Białko5,1 g
Sól0,64 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki So Food opisuje Ryż z sosem curry z brzoskwiniami i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany tak:

orientalny smak, soczysty kurczak, słodka brzoskwinia, danie gotowe już w 3 minuty!, bez dodatku: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku
Marka:So Food
O marce:So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty! Spróbuj również: So Food Inspirowane Kuchniami Świata Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną So Food Inspirowane Kuchniami Świata Chili con carne z ryżem
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ryż z sosem curry z brzoskwiniami i z mięsem z kurczaka. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Okładka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak So Food Kurczak curry po indyjsku z ryżem do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
curry w orientalnym sosie 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-21
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5