So Food Gulasz wieprzowy a`la strogonow z kaszą gryczana

So Food
So Food Gulasz wieprzowy a`la strogonow z kaszą gryczanaSo Food Gulasz wieprzowy a`la strogonow z kaszą gryczana
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

35,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901002008108

5901002008108

Cena: 11,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.82 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kasza gryczana z sosem a'la strogonow i z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany firmy So Food?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kasza gryczana z sosem a'la strogonow i z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany marki So Food:

sos 49 % [woda, pieczarki 16 %, cebula, koncentrat pomidorowy 3 %, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (pasternak, marchew, pietruszka, czosnek), hydrolizat białka sojowego, aromaty (mleko), śmietana (z mleka), cukier, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat suszonej cebuli], kasza gryczana gotowana 36 % (woda, kasza gryczana), mięso wieprzowe 15 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna603 kJ/ 144 kcal
Tłuszcz7,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,9 g
Węglowodany13 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik1,4 g
Białko6,2 g
Sól0,78 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki So Food opisuje Kasza gryczana z sosem a'la strogonow i z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany tak:

bez lodówki, klasyczny smak, sycące danie, soczysta wieprzowina, bez dodatku: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku, danie gotowe już w 3 minuty!
Marka:So Food
O marce:So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kasza gryczana z sosem a'la strogonow i z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na boku tacki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak So Food Gulasz wieprzowy a`la strogonow z kaszą gryczana do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
z mięsem wieprzowym 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-08-19
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Gulasz wieprzowy Szubryt Gulasz wieprzowy
Data przyd. 2027-09-14
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5