Smak Tradycji Dziczyzna po Staropolsku

Smak Tradycji
42Smak Tradycji Dziczyzna po Staropolsku
Smak Tradycji Dziczyzna po StaropolskuSmak Tradycji Dziczyzna po Staropolsku
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

134,10 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907796373989

5907796373989

Cena: 13,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.41 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Dziczyzna po Staropolsku marki Smak Tradycji?

Jak powstał produkt Dziczyzna po Staropolsku firmy Smak Tradycji - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mięso z dzika 78%, woda, żelatyna, peklosól, przyprawy: GORCZYCA


Jakie recenzje zebrał produkt Dziczyzna po Staropolsku marki Smak Tradycji? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii przetwory w słoiku

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Smak Tradycji Dziczyzna po Staropolsku do kategorii przetwory w słoiku.

    Spichlerz Rusiecki Specjał Spichlerz Rusiecki Specjał
    dworski 280 g
    39,96zł/kg

    Cena: 11,19 zł

    PLN
    1
    51
    Data przyd. 2028-08-24
    Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Spichlerz Rusiecki Kiełbasa
    krakowska 280 g
    40,00zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2028-08-24
    Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Spichlerz Rusiecki Kiełbasa
    podwawelska 280 g
    39,82zł/kg

    Cena: 11,15 zł

    PLN
    1
    80
    Data przyd. 2028-08-18
    Smak Eko Kiełbasówka BIO Smak Eko Kiełbasówka BIO
    180 g
    73,00zł/kg

    Cena: 13,14 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-06-01
    Smak Eko Mięsko w galarecie BIO Smak Eko Mięsko w galarecie BIO
    Data przyd. 2028-06-01
    Farmy Roztocza Karkówka na soli Farmy Roztocza Karkówka na soli
    morskiej BIO 250 g
    78,44zł/kg

    Cena: 19,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-30
    Farmy Roztocza Kiełbasa zagrodowa Farmy Roztocza Kiełbasa zagrodowa
    BIO 250 g
    77,80zł/kg

    Cena: 19,45 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-07-01
    Farmy Roztocza Smarowidło z Farmy Roztocza Smarowidło z
    boczkiem i cebulą BIO 180 g
    76,56zł/kg

    Cena: 13,78 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-05-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5