Sandra Tortilla pszenna o smaku pomidorowym

Oglądasz produkt o nazwie Tortilla pszenna o smaku pomidorowym firmy Sandra.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sandra Tortilla pszenna o smaku pomidorowym? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1230 kJ / 292 kcal |
| Tłuszcz | 5,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 49 g |
| w tym - cukry | 4,1 g |
| Błonnik | 5,2 g |
| Białko | 8,2 g |
| Sól | 1,3 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Sandra opisuje Tortilla pszenna o smaku pomidorowym tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Tortilla pszenna o smaku pomidorowym firmy Sandra? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Agata Marek , 2023-02-28 14:26:46Idealna dla fanów pomidorów.
inne produkty w kategorii tortille, pitty
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sandra Tortilla pszenna o smaku pomidorowym do kategorii tortille, pitty.
Mąka pszenna (47%), woda, semolina (z pszenicy), zakwas (4,2%) (woda, mąka pszenna), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (3,5%), sól, drożdże, mąka słodow(...)
Cena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_La_Pinsa_pieczywo_pszenne_z_oliwa_z_oliwek_do_odpieku_na_biodegradowalnej_tacce/127626.html2026-06-11
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sandra? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 10,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Sandra_liczi_w_syropie_Bez_konserwantow/43374.html2028-06-15
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Sandra_mandarynki_w_syropie/47474.html






Koszyk z zakupami