Sandra Tortilla pszenna 5 X 25 cm

Czy warto kupić produkt Tortilla pszenna marki Sandra?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sandra Tortilla pszenna 5 X 25 cm? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1249 kJ / 296 kcal |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 51 g |
| w tym | 4,7 g |
| Błonnik | 4,4 g |
| Białko | 7,9 g |
| Sól | 1,1 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Sandra opisuje Tortilla pszenna tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Tortilla pszenna marki Sandra? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii tortille, pitty
Produkt Tortilla pszenna firmy Sandra znajduje się w kategorii tortille, pitty, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu tortille, pitty:
mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, skrobia pszenna, oliwa z oliwek, alkohol etylowy, sól, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), drożdże, białko pszenne, gluko(...)
Cena: 8,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Henglein_Spod_do_pizzy_prostokatny_w_stylu_wloskim/98361.html2026-06-11
Mąka pszenna (47%), woda, semolina (z pszenicy), zakwas (4,2%) (woda, mąka pszenna), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (3,5%), sól, drożdże, mąka słodow(...)
Cena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mestemacher_La_Pinsa_pieczywo_pszenne_z_oliwa_z_oliwek_do_odpieku_na_biodegradowalnej_tacce/127626.html2026-06-11
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sandra? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 10,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Sandra_liczi_w_syropie_Bez_konserwantow/43374.html2028-06-15
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Sandra_mandarynki_w_syropie/47474.html






Koszyk z zakupami