Runoland Borowik marynowany BIO

Runoland

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.

Runoland Borowik marynowany BIORunoland Borowik marynowany BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

106,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641001317

5901641001317

Cena: 31,99 zł

31.99 PLN 2028-01-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Borowik marynowany BIO marki Runoland?

Producent marki Runoland opisuje Borowik marynowany BIO tak:

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.


Marka:Runoland

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Runoland Borowik marynowany BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Orzeł Polska Borowiki Marynowane Orzeł Polska Borowiki Marynowane
300 g
78,67zł/kg

Cena: 23,60 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-01-30
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
z nadzieniem cytrynowym 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-01-21
Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-31
Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Buraczki wiórki
300 g
15,67zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-28
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane serem pleśniowym 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-01-09
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane Anchois 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-02-19
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane papryką Jalapeno 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-12-03
Orzeł Polska Kurki Marynowane Orzeł Polska Kurki Marynowane
300 g
66,03zł/kg

Cena: 19,81 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-10-10

inne produkty marki Runoland

Firma Runoland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 5 października 2012 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki Runoland.

Runoland kapusta kiszona BIO Runoland kapusta kiszona BIO
680 g
14,38zł/kg

Cena: 9,78 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-01
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Podgrzybek suszony BIO Runoland Podgrzybek suszony BIO
20 g
499,50zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
kartuskie BIO 670 g
20,13zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5