Rukola ekologiczna Bio Planet

Bio Planet
Rukola ekologiczna Bio PlanetRukola ekologiczna Bio Planet
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

102,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738157035

5907738157035

Cena: 10,25 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.25 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Rukola ekologiczna firmy Bio Planet.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Produkt Rukola ekologiczna firmy Bio Planet znajduje się w kategorii warzywa świeże, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa świeże:

Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
BIO
Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
100 g
68,70zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Roszponka ekologiczna Bio Planet Roszponka ekologiczna Bio Planet
BIO
Roszponka ekologiczna Bio Planet Roszponka ekologiczna Bio Planet
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-23
Papryka ostra ekologiczna Bio Papryka ostra ekologiczna Bio
Planet 100 g
85,60zł/kg

Cena: 8,56 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5