Rodowita z Roztocza woda mineralna niegazowana

Rodowita
51Rodowita z Roztocza woda mineralna niegazowana
Zabierz ze sobą super moc dzikiej natury Rodowita z Roztocza to prawdziwie rześki smak i zbalansowany poziom niezbędnych minerałów. Pijąc Rodowitą z Roztocza każdego dnia czerpiesz super moc z dzikiej natury Roztocza. Wydobywana i rozlewana u źródła na Roztoczu z otworu ŚWR-2 (Rodowita) w Grabniku, gm. Krasnobród. Pozytywna Opinia IMID w żywieniu dzieci powyżej 3 r. ż., kobiet w ciąży i karmiących piersią. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód.
Rodowita z Roztocza woda mineralna niegazowanaRodowita z Roztocza woda mineralna niegazowana
pojemność netto

pojemność netto

600 ml

pojemność

cena za litr

4,57 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907518332881

5907518332881

Cena: 2,74 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.74 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Naturalna woda mineralna, napowietrzana, filtrowana firmy Rodowita?

Wartości odżywcze (%)Suma składników mineralnych 564 mg/l
Kationy mg/l:
Wapń Ca²⁺75
Magnez Mg²⁺25
Potas K⁺7
Sód Na⁺11
Aniony mg/l:
Fluorki F⁻0,2
Chlorki Cl⁻2,6
Siarczany SO₄²⁻16
Wodorowęglany HCO₃⁻375
Inny składnik: Krzemionka SiO₂36

Producent marki Rodowita opisuje Naturalna woda mineralna, napowietrzana, filtrowana tak:

Zabierz ze sobą super moc dzikiej natury Rodowita z Roztocza to prawdziwie rześki smak i zbalansowany poziom niezbędnych minerałów. Pijąc Rodowitą z Roztocza każdego dnia czerpiesz super moc z dzikiej natury Roztocza. Wydobywana i rozlewana u źródła na Roztoczu z otworu ŚWR-2 (Rodowita) w Grabniku, gm. Krasnobród. Pozytywna Opinia IMID w żywieniu dzieci powyżej 3 r. ż., kobiet w ciąży i karmiących piersią. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód.
Cechy:rześkość dzikiej wody, Instytut Matki i Dziecka - pozytywna opinia
Marka:Rodowita z Roztocza
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Naturalna woda mineralna, napowietrzana, filtrowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data poniżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Bottle
Adres producenta:RODOWITA Z ROZTOCZA Sp. z o.o., Grabnik 100, 22-400 Krasnobród
Adres zwrotny:RODOWITA Z ROZTOCZA Sp. z o.o., Grabnik 100, 22-400 Krasnobród

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Naturalna woda mineralna, napowietrzana, filtrowana firmy Rodowita? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii woda niegazowana

    Rodowita z Roztocza woda mineralna niegazowana w sklepie dodomku.pl należy do kategorii woda niegazowana. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 87 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    niegazowana 600 ml
    3,90zł/l

    Cena: 2,34 zł

    PLN
    1
    201
    Data przydatności
    2027-11-25
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    niegazowana 600 ml
    3,72zł/l

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    204
    Data przydatności
    2028-03-08
    Żywiec Zdrój niegazowany Żywiec Zdrój niegazowany
    woda źródlana 5 litrów
    2,60zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2027-07-27
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana 1.5 litra
    2,27zł/l

    Cena: 3,40 zł

    PLN
    1
    410
    Data przyd. 2027-08-31
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana sportcap 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    175
    Data przyd. 2027-02-08
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    56
    Data przyd. 2027-02-08
    Selenka Wieniec Zdrój naturalna Selenka Wieniec Zdrój naturalna
    woda mineralna niegazowana 1.5 litra
    2,21zł/l

    Cena: 3,32 zł

    PLN
    1
    116
    Data przyd. 2027-06-25

    inne produkty marki Rodowita

    Poznaj produkty marki Rodowita - w aktualnej ofercie mamy 10 produktów Rodowita.

    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    delikatnie gazowana 600 ml
    3,72zł/l

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    82
    Data przydatności
    2027-06-03
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    niegazowana 1.5 litra
    1,99zł/l

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    206
    Data przydatności
    2028-02-07
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    gazowana 600 ml
    3,72zł/l

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-04-28
    P R Z E C E N A -25%
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    niegazowana 1 litr

    Cena: 1,97 zł

    PLN
    1
    36
    Data przydatności
    2026-11-11
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    niegazowana 1 litr

    Cena: 2,48 zł

    PLN
    1
    92
    Data przydatności
    2028-03-08
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    delikatnie gazowana 1 litr

    Cena: 2,48 zł

    PLN
    1
    114
    Data przydatności
    2027-08-31
    Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
    gazowana 1 litr

    Cena: 2,48 zł

    PLN
    1
    109
    Data przydatności
    2027-09-14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5