Rodowita z Roztocza woda mineralna gazowana

Rodowita Rodowita z Roztocza to wyjątkowo rześki smak. Zbalansowany poziom niezbędnych minerałów. Zawiera krzemionkę. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Wydobywana i rozlewana u źródła na Roztoczu z otworu ŚWR-2 (Rodowita) w Grabniku, gm. Krasnobród.
Rodowita z Roztocza woda mineralna gazowanaRodowita z Roztocza woda mineralna gazowana
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

2,43 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903858923079

5903858923079

Cena: 2,43 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.43 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt woda mineralna gazowana marki Rodowita?

Wartości odżywcze (%)Suma składników mineralnych 564 mg/l
Kationy mg/l:
Wapń Ca²⁺73
Magnez Mg²⁺24
Potas K⁺6
Sód Na⁺11
Aniony mg/l:
Fluorki F⁻0,2
Chlorki Cl⁻3,3
Siarczany SO₄²⁻22
Wodorowęglany HCO₃⁻351
Inny składnik: Krzemionka SiO₂39

Producent marki Rodowita opisuje woda mineralna gazowana tak:

Rodowita z Roztocza to wyjątkowo rześki smak. Zbalansowany poziom niezbędnych minerałów. Zawiera krzemionkę. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Wydobywana i rozlewana u źródła na Roztoczu z otworu ŚWR-2 (Rodowita) w Grabniku, gm. Krasnobród.
Marka:Rodowita z Roztocza
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data poniżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Bottle
Adres producenta:RODOWITA Z ROZTOCZA Sp. z o.o., Grabnik 100, 22-440 Krasnobród
Adres zwrotny:RODOWITA Z ROZTOCZA Sp. z o.o., Grabnik 100, 22-440 Krasnobród

inne produkty w kategorii woda gazowana

Produkt woda mineralna gazowana firmy Rodowita znajduje się w kategorii woda gazowana, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu woda gazowana:

Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
gazowana 1 litr

Cena: 2,48 zł

PLN
1
109
Data przydatności
2027-09-14
Ostromecko Woda mineralna gazowana Ostromecko Woda mineralna gazowana
500 ml
4,84zł/l

Cena: 2,42 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
woda gazowana 1.5 litra
2,17zł/l

Cena: 3,26 zł

PLN
1
74
Data przydatności
2027-08-10
Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
woda gazowana 500 ml
3,98zł/l

Cena: 1,99 zł

PLN
1
160
Data przyd. 2027-08-24
Selenka Naturalna woda mineralna Selenka Naturalna woda mineralna
mocno gazowana 500 ml
3,98zł/l

Cena: 1,99 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-04-25
Kinga Pienińska mineralna woda Kinga Pienińska mineralna woda
gazowana szklana butelka 330 ml
11,27zł/l

Cena: 3,72 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-12-24
Cisowianka Perlage woda mineralna Cisowianka Perlage woda mineralna
gazowana w puszce 330 ml
6,03zł/l

Cena: 1,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-11-26

inne produkty marki Rodowita

Firma Rodowita prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 lipca 2021 - aktualnie dostępnych jest 10 produktów marki Rodowita.

Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 600 ml
3,90zł/l

Cena: 2,34 zł

PLN
1
201
Data przydatności
2027-11-25
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 600 ml
3,72zł/l

Cena: 2,23 zł

PLN
1
204
Data przydatności
2028-03-08
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
delikatnie gazowana 600 ml
3,72zł/l

Cena: 2,23 zł

PLN
1
82
Data przydatności
2027-06-03
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 1.5 litra
1,99zł/l

Cena: 2,99 zł

PLN
1
206
Data przydatności
2028-02-07
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
gazowana 600 ml
3,72zł/l

Cena: 2,23 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-28
P R Z E C E N A -25%
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 1 litr

Cena: 1,97 zł

PLN
1
36
Data przydatności
2026-11-11
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 1 litr

Cena: 2,48 zł

PLN
1
92
Data przydatności
2028-03-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5