Roberto Mini Pinsa

Roberto
Roberto Mini PinsaRoberto Mini Pinsa
masa netto

masa netto

230 g

pojemność

cena za kilogram

56,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8003490048202

8003490048202

Cena: 12,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mini Pinsa marki Roberto?

inne produkty w kategorii tortille, pitty

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Roberto Mini Pinsa do kategorii tortille, pitty.

P R Z E C E N A -10%
Mestemacher La Pinsa pieczywo Mestemacher La Pinsa pieczywo
pszenne z oliwą z oliwek do odpieku na 230 g
58,65zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
53,08zł/kg

Cena: 12,74 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-29
La Bio Idea Tortilla orkiszowa La Bio Idea Tortilla orkiszowa
piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Cena: 16,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
Plony Zbóż Tortilla pszenna Plony Zbóż Tortilla pszenna
Data przydatności
2027-01-22
Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
312 g
20,06zł/kg

Cena: 6,26 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5