Ritter Sport Czekolada mleczna alpejska

Czy warto kupić produkt Czekolada mleczna alpejska marki Ritter?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada mleczna alpejska marki Ritter:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2282 kJ (547 kcal) |
| Tłuszcz | 32 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 54 g |
| - w tym cukry | 53 g |
| Białko | 8,2 g |
| Sól | 0,18 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Ritter opisuje Czekolada mleczna alpejska tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Czekolada mleczna alpejska firmy Ritter? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii czekolada
Ritter Sport Czekolada mleczna alpejska w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 120 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, orzechy laskowe (8,7 %), miazga kakaowa, laktoza (z mleka), serwatka słodka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (le(...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Trilogia/23026.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
Cena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Czekolada_Jogurtowa/23150.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku (13 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (5,4 %), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakao(...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_Czekolada_pelnomleczna/42731.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mleczna_z_czekoladowym_nadzieniem/112853.html2026-09-03
cukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY(...)
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpen_Gold_Nussbeisser_czekolada_mleczna_z_calymi_orzechami/18264.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlFirma Ritter prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 17 sierpnia 2021 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Ritter.
cukier, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SO(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_migdalami/90801.html2026-09-04
cukier, miazga kakaowa¹, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %, ¹Rain(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/90804.html2026-09-11
cukier, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/93571.htmlcukier, miazga kakaowa, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_migdalami/98853.html






Koszyk z zakupami