Sonko Ryż biały

Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Ryz_bialy/70582.htmlZainteresował Cię produkt Ryż biały marki Sonko?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ryż biały marki Sonko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1504 kJ |
| Wartość energetyczna | 354 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,8 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: | 79,3 g |
| - cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 7,1 g |
| Sól | <0,01 g |
| Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu. | |
| ¹porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 150 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Producent marki Sonko opisuje Ryż biały tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ryż biały firmy Sonko. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Produkt Ryż biały firmy Sonko znajduje się w kategorii ryż, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ryż:
Cena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlPoznaj produkty marki Sonko - w aktualnej ofercie mamy 23 produktów Sonko.
Cena: 8,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlCena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Ryz_czerwony/49743.htmlCena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_naturalne/18644.htmlCena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_sola_morska/18645.htmlCena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Kasza_jeczmienna_wiejska_4x100g/26100.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.htmlCena: 6,83 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_kasza_gryczana_prazona/30023.html






Koszyk z zakupami