Sonko Ryż czerwony

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ryż czerwony marki Sonko?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sonko:
| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1496 kJ |
| Wartość energetyczna | 354 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 3,2 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany, w tym: | 70,0 g |
| - cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 4,8 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | <0,01 g |
| Magnez | 93,6 mg (25%**) |
| Cynk | 1,9 mg (19%**) |
| Chrom | 10 µg (25%**) |
| Opakowanie 200 g zawiera 4 porcje ryżu. | |
| *porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 100 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli | |
| **% dziennej referencyjnej wartości spożycia |
Producent marki Sonko opisuje Ryż czerwony tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ryż czerwony firmy Sonko. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sonko Ryż czerwony do kategorii ryż.
Cena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sonko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Ryz_bialy/70582.htmlCena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_naturalne/18644.htmlCena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_sola_morska/18645.htmlCena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Kasza_jeczmienna_wiejska_4x100g/26100.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.html






Koszyk z zakupami