Radix-Bis Chia ziarno

Radix
53Radix-Bis Chia ziarno
Radix-Bis Chia ziarnoRadix-Bis Chia ziarno
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

46,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003846

5907569003846

Cena: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie -Bis Chia ziarno firmy Radix.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru -Bis Chia ziarno firmy Radix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Radix-Bis Chia ziarno do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.

    Melvit Chia nasiona szałwii Melvit Chia nasiona szałwii
    hiszpańskiej 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2028-04-25
    Bio Planet Pestki dyni Bio Planet Pestki dyni
    ciemnozielone BIO 150 g
    63,80zł/kg

    Cena: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Bio Planet Pomidory suszone solone Bio Planet Pomidory suszone solone
    BIO 150 g
    70,07zł/kg

    Cena: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-12-31
    Bio Planet Amarantus ekspandowany Bio Planet Amarantus ekspandowany
    BIO 150 g
    64,93zł/kg

    Cena: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-11-30
    Bio Planet Pestki dyni Bio Planet Pestki dyni
    ciemnozielone (Uprawiane w Europie) BIO 150 g
    66,60zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-20
    Bio Planet Białko konopne BIO Bio Planet Białko konopne BIO
    150 g
    68,07zł/kg

    Cena: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-12-31
    Florpak Pestka dyni bez łupiny Florpak Pestka dyni bez łupiny
    150 g
    54,27zł/kg

    Cena: 8,14 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-09-30
    Florpak Słonecznik łuskany Florpak Słonecznik łuskany
    150 g
    26,60zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-01-31

    inne produkty marki Radix

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Radix, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700 Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5