Melvit Chia nasiona szałwii hiszpańskiej

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej marki Melvit?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Melvit Chia nasiona szałwii hiszpańskiej? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1861 kJ / 451 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Węglowodany | 5 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Błonnik | 34 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,02 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej tak:
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 50
fax /+48 29/ 760 98 41
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Melvit Chia nasiona szałwii hiszpańskiej w sklepie dodomku.pl należy do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 129 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 10,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Pestki_dyni_ciemnozielone_BIO/34192.htmlCena: 10,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Pomidory_suszone_solone_BIO/39736.html2026-12-31
Cena: 9,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Amarantus_ekspandowany_BIO/39862.html2026-11-30
Cena: 9,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Pestki_dyni_ciemnozielone_Uprawiane_w_Europie_BIO/49310.htmlCena: 10,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Bialko_konopne_BIO/50312.htmlCena: 7,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Pestka_dyni_bez_lupiny/50921.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Slonecznik_luskany/50926.htmlPoznaj produkty marki Melvit - w aktualnej ofercie mamy 75 produktów Melvit.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami