Radix-Bis płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarniste

Radix
Radix-Bis płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarnisteRadix-Bis płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarniste
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

24,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004126

5907569004126

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-02-16 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu -Bis płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarniste firmy Radix.

inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Radix o nazwie -Bis płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarniste został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne owsiane 400 g
12,23zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-21
Kupiec Płatki jęczmienne Kupiec Płatki jęczmienne
błyskawiczne 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-30
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne orkiszowe 400 g
21,20zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-06-17
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne gryczane 400 g
19,50zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-10-02
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne żytnie 400 g
13,15zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-07-03
Szczytno Płatki błyskawiczne Szczytno Płatki błyskawiczne
jęczmienne 400 g
13,43zł/kg

Cena: 5,37 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-22

inne produkty marki Radix

Poznaj produkty marki Radix - w aktualnej ofercie mamy 46 produktów Radix.

Radix-Bis Płatki owsiane Radix-Bis Płatki owsiane
450 g
9,78zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-31
Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
150 g
46,60zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26
Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
bezglutenowa 450 g
9,47zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-17
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25
Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
bezglutenowa 450 g
11,78zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5