Radix-Bis Płatki owsiane

Radix
Radix-Bis Płatki owsianeRadix-Bis Płatki owsiane
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

9,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000555

5907569000555

Cena: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-03-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu -Bis Płatki owsiane marki Radix?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Radix:

płatki owsiane


inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Radix o nazwie -Bis Płatki owsiane został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Radix-Bis płatki 5 zbóż Radix-Bis płatki 5 zbóż
Data przyd. 2027-03-17
Radix Bis Płatki żytnie Radix Bis Płatki żytnie
450 g
8,87zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Płatki owsiane BIO Bio Planet Płatki owsiane BIO
300 g
17,37zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-10
Bio Planet Płatki owsiane górskie Bio Planet Płatki owsiane górskie
BIO 300 g
18,57zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-11
Bio Planet Płatki owsiane BIO Bio Planet Płatki owsiane BIO
600 g
13,32zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-12-10
Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
pełnoziarniste błyskawiczne owsiane 400 g
12,23zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-21

inne produkty marki Radix

Czy znasz już markę Radix? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Radix od 9 maja 2008.

Radix-Bis płatki owsiane Radix-Bis płatki owsiane
bezglutenowe pełnoziarniste 400 g
24,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-16
Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
150 g
46,60zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26
Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
bezglutenowa 450 g
9,47zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-17
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25
Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
bezglutenowa 450 g
11,78zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5