Radix-Bis Kuskus perłowy

Radix
51Radix-Bis Kuskus perłowy
Radix-Bis Kuskus perłowyRadix-Bis Kuskus perłowy
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-12

pojemność

cena za kilogram

20,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569006243

5907569006243

Cena: 6,20 zł

6.20 PLN 2027-11-12 NewCondition

Czy warto kupić produkt -Bis Kuskus perłowy marki Radix?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Radix:

mąka z pszenicy durum, woda. Produkt może zawierać orzechy ziemne, inne orzechy, sezam oraz soję. Produkt zawiera gluten.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru -Bis Kuskus perłowy firmy Radix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kasza

    Produkt -Bis Kuskus perłowy firmy Radix znajduje się w kategorii kasza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kasza:

    Kupiec kasza kuskus Kupiec kasza kuskus
    300 g
    25,03zł/kg

    Cena: 7,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-08-30
    Cenos Kasza bulgur 3x100g Cenos Kasza bulgur 3x100g
    300 g
    16,63zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-09-30
    Bio Planet Kasza kuskus razowy BIO Bio Planet Kasza kuskus razowy BIO
    400 g
    19,73zł/kg

    Cena: 7,89 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-05-27
    Melvit Kasza kuskus Melvit Kasza kuskus
    350 g
    16,23zł/kg

    Cena: 5,68 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-01-28
    Melvit Kuskus perłowy z warzywami Melvit Kuskus perłowy z warzywami
    4 x 80 g 320 g
    24,53zł/kg

    Cena: 7,85 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-01-30
    Radix-Bis Kasza kuskus Radix-Bis Kasza kuskus
    350 g
    16,60zł/kg

    Cena: 5,81 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-11-07
    Melvit Kuskus perłowy Melvit Kuskus perłowy
    400 g
    18,90zł/kg

    Cena: 7,56 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-02-24
    Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-30

    inne produkty marki Radix

    Czy znasz już markę Radix? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Radix od 9 maja 2008.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5