Melvit Kuskus perłowy z warzywami 4 x 80 g

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kuskus perłowy marki Melvit?
Jak powstał produkt Kuskus perłowy firmy Melvit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum) 93%, suszona cebula 5%, suszona natka piertuszki 2%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1481 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 6,0 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,04 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Kuskus perłowy tak:
inne produkty w kategorii kasza
Produkt Kuskus perłowy firmy Melvit znajduje się w kategorii kasza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kasza:
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_orkisz.buraki.papryka.czosnek_niedzwiedzi_4x80_g/69463.htmlCena: 7,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_kuskus/27705.htmlCena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_kuskus_razowy_BIO/39748.html2028-01-13
Cena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_kuskus/45230.htmlCena: 7,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy/78566.html2027-10-24
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Melvit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.html






Koszyk z zakupami