Quba Caffe kawa ziarnista Arabica / Robusta dla sportowców BIO

Quba Caffe Kawa dla sportowców Quba Caffe Bio Wyjątkowe połączenie aromatycznej Arabiki z Peru oraz pełnych energii ziaren Robusty z Indii. Kompozycja ta jest idealna dla osób ceniących sobie delikatny smak kawy przy jednoczesnym zachowaniu jej pobudzających właściwości. Dedykowana zarówno profesjonalnym sportowcom jak również osobom aktywnym fizycznie i umysłowo. Ta kawa może poprawić Twoje osiągnięcia nieważne czy nosisz garnitur czy strój sportowy. Surowce użyte do tej mieszanki pochodzą z organicznych upraw, gdzie w procesie produkcji nie stosuje się żadnych pestycydów czy nawozów sztucznych. Ręcznie zbierana Arabika pochodzi z kooperatyw na północy Peru. Robusta Cherry AA jedna z najlepszych na świecie pochodzi z rodzinnych plantacji w Indiach. Ziarna te zawierają ok. 2,7 % kofeiny zapewniając naturalną dawkę energii. Profil smakowy Delikatny, zrównoważony smak, wyrazista crema. Subtelne body, idealny balans pomiędzy nutami owocowymi, a słodyczą czekolady.
Quba Caffe kawa ziarnista Arabica / Robusta dla sportowców BIOQuba Caffe kawa ziarnista Arabica / Robusta dla sportowców BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

159,32 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907710901342

5907710901342

Cena: 39,83 zł

39.83 PLN 2028-01-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kawa ziarnista Bio dla sportowców marki Quba Caffe?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kawa ziarnista Bio dla sportowców marki Quba Caffe:

100 % kawa ziarnista, palona

Producent marki Quba Caffe opisuje Kawa ziarnista Bio dla sportowców tak:

Kawa dla sportowców Quba Caffe Bio Wyjątkowe połączenie aromatycznej Arabiki z Peru oraz pełnych energii ziaren Robusty z Indii. Kompozycja ta jest idealna dla osób ceniących sobie delikatny smak kawy przy jednoczesnym zachowaniu jej pobudzających właściwości. Dedykowana zarówno profesjonalnym sportowcom jak również osobom aktywnym fizycznie i umysłowo. Ta kawa może poprawić Twoje osiągnięcia nieważne czy nosisz garnitur czy strój sportowy. Surowce użyte do tej mieszanki pochodzą z organicznych upraw, gdzie w procesie produkcji nie stosuje się żadnych pestycydów czy nawozów sztucznych. Ręcznie zbierana Arabika pochodzi z kooperatyw na północy Peru. Robusta Cherry AA jedna z najlepszych na świecie pochodzi z rodzinnych plantacji w Indiach. Ziarna te zawierają ok. 2,7 % kofeiny zapewniając naturalną dawkę energii. Profil smakowy Delikatny, zrównoważony smak, wyrazista crema. Subtelne body, idealny balans pomiędzy nutami owocowymi, a słodyczą czekolady.
Cechy:świeżo palona, wypalana metodami rzemieślniczymi w tradycyjnym piecu bębnowym
Marka:Quba Caffe
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kawa ziarnista Bio dla sportowców.
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-02, Rolnictwo spoza UE
Przechowywanie:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od intensywnych zapachów.
Przygotowanie i stosowanie:Kawę należy mielić bezpośrednio przed zaparzeniem.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kawa ziarnista

Wyrób firmy Quba Caffe o nazwie Kawa ziarnista Bio dla sportowców został przypisany do kategorii kawa ziarnista. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Mount Hagen Kawa ziarnista Arabica Mount Hagen Kawa ziarnista Arabica
100% espresso fair trade BIO 250 g
140,88zł/kg

Cena: 35,22 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-01
Quba Caffe Kawa ziarnista arabica Quba Caffe Kawa ziarnista arabica
100% Honduras BIO 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-30
Mała Czarna Crema Kawa Ziarnista Mała Czarna Crema Kawa Ziarnista
100% Arabika 250 g
87,96zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
174
Data przyd. 2028-01-22
P R Z E C E N A -10%
Lavazza kawa ziarnista Qualita Lavazza kawa ziarnista Qualita
Data przyd. 2027-01-30
Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro
100% Arabica 1 kg

Cena: 103,17 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-10-30
Lavazza kawa ziarnista Crema e Lavazza kawa ziarnista Crema e
Data przyd. 2027-07-30
Oxfam Kawa ziarnista arabika Oxfam Kawa ziarnista arabika
robusta wysokogórska fair trade BIO 1 kg

Cena: 141,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-24
Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista
500 g
84,92zł/kg

Cena: 42,46 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5