Purella Superfoods Białko konopne BIO

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Białko konopne proszek bio marki Purella?
Jak powstał produkt Białko konopne proszek bio firmy Purella - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1488 kJ/ 356 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,2 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| Błonnik | 24 g |
| Białko | 49 g |
| Sól | 0,05 g |
| Witaminy i składniki mineralne | w 100 g |
| Witamina B6 | 0,79 mg |
| Witamina K1 | 172,7 µg |
| Magnez | 967 mg |
| Mangan | 15,6 mg |
| ¹RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| ²DRWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Purella opisuje Białko konopne proszek bio tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Purella Superfoods Białko konopne BIO do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 6,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Cieciorka_Ciecierzyca/19953.htmlCena: 12,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Tyczny/29751.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 7,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Karlowy/32662.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Soczewica_zielona_BIO/34188.htmlCena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Ciecierzyca_bezglutenowa_BIO/34189.htmlPoznaj produkty marki Purella - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów Purella.
pełnoziarniste płatki zbożowe 54,3 % (pszenne prażone, żytnie), rodzynki (rodzynki, olej słonecznikowy i/lub bawełniany), prażone orzeszki arachidowe 8 %, suszone owoce morwy (...)
Cena: 8,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Purella_Superfoods_Supermusli_koncentracja/105925.html2026-10-30
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Purella_Superfoods_Maca_BIO/105945.html2027-04-30






Koszyk z zakupami