Pulmoll Pastylki do ssania bez cukru, eukaliptusowo-mentolowe

Pulmoll
Pulmoll Pastylki do ssania   bez cukru, eukaliptusowo-mentolowePulmoll Pastylki do ssania   bez cukru, eukaliptusowo-mentolowe
masa netto

masa netto

45 g

pojemność

cena za kilogram

137,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4002590703947

4002590703947

Cena: 6,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.20 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Pastylki do ssania bez cukru, eukaliptusowo-mentolowe marki Pulmoll?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pulmoll:

Substancje słodzące: izomalt, syrop maltitolowy, syrop sorbitolowy, glikozydy stewiolowe; aromaty, ekstrakt z białej herbaty (0,5%), mentol.


inne produkty w kategorii cukierki

Produkt Pastylki do ssania bez cukru, eukaliptusowo-mentolowe firmy Pulmoll znajduje się w kategorii cukierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukierki:

Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-04
Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-02-19
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
68,79zł/kg

Cena: 2,27 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-12-14
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5