Puchatek 10 witamin kakao słodkie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napój kakaowy instant z witaminami i minerałami firmy Puchatek?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Puchatek:
| Wartości odżywcze (%) | dla 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1578 kJ, 373 kcal |
| Tłuszcz: | 1,7 g |
| -w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 1,1 g |
| Węglowodany: | 83 g |
| -w tym cukry: | 81 g |
| Białko: | 3,7 g |
| Sól: | 0,5 g |
| Witamina E: | 9,4 mg (78%*) |
| Witamina C: | 60 mg (75%*) |
| Tiamina (wit. B1): | 0,83 mg (75%*) |
| Ryboflawina (B2): | 1,1 mg (79%*) |
| Witamina B6: | 1,1 mg (79%*) |
| Niacyna: | 16,2 mg (101%*) |
| Witamina B12: | 1,9 µg (76%*) |
| Biotyna: | 37,5 µg (75%*) |
| Kwas pantotenowy: | 4,9 mg (82%*) |
| Kwas foliowy: | 150 µg (75%*) |
| Wapń: | 284 mg (36%*) |
| Cynk: | 12,4 mg (124%*) |
| Magnez: | 247 mg (66%*) |
| *% referencyjnych wartości spożycia | |
| Opakowanie zawiera 25 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Puchatek opisuje Napój kakaowy instant z witaminami i minerałami tak:
Puchatek napędza głowę już od samego rana!
Łebska Formuła
Cynk - pomaga w utrzymywaniu prawidłowych funkcji poznawczych
Magnez - pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
Witamina B12 - pomaga w utrzymywaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
Sposób przygotowania: wsypać ok. 4 łyżeczki produktu (20 g) do szklanki, zalać gorącym lub zimnym mlekiem, zamieszać i gotowe.
ul. Chopina 10
34-100 Wadowice
Polska
ul. Chopina 10
34-100 Wadowice
Polska
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Napój kakaowy instant z witaminami i minerałami firmy Puchatek? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii czekolada i kakao
Wyrób firmy Puchatek o nazwie Napój kakaowy instant z witaminami i minerałami został przypisany do kategorii czekolada i kakao. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (20 %), glukoza, emulgator: lecytyny, sól, aromat, witamina E, witamina C, tiamina, ryboflawina, witamina B6, niacyna, witamina B(...)
Cena: 13,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Puchatek_10_witamin_kakao_slodkie/20680.htmlcukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (20 %), glukoza, emulgator: lecytyny, sól, aromat, witamina E, witamina C, tiamina, ryboflawina, witamina B6, niacyna, witamina B(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Puchatek_10_witamin_kakao_slodkie/32658.html2027-08-31
cukier, mleko pełne w proszku (30%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, substancja zagęszczająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy (E 466); naturalny aromat, s&(...)
Cena: 2,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Kruger_Czekolada_Milky/84416.htmlkakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulatory kwasowości: wodorotlenek potasu, węglany potasu. Możliwa obecność mleka.
Cena: 7,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Kruger_kakao_extra_ciemne/84425.htmlCena: 29,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kakao_sproszkowane_odtluszczone_BIO/87949.html2028-10-31
rozpuszczalna kawa zbożowa 50 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto) cykoria], cukier, niskotłuszczowa czekolada do picia* 14 % (cukier, niskotłuszczowe kakao**), *masa kakaowa minimu(...)
Cena: 11,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Czekoladowa_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_z_czekolada/98594.htmlCukier, mleko pełne w proszku (26%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (25%), emulgator: lecytyny (z soi), substancja zagęszczająca: sól sodowa karboksymetylocel(...)
Cena: 2,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Kruger_Czekolada_do_picia_Classic_o_obnizonej_zawartosci_tluszczu/101287.html2027-08-30
kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulator kwasowości: węglany potasu. Możliwa obecność mleka.
Cena: 12,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Kruger_kakao_extra_ciemne_w_proszku_o_obnizonej_zawartosci_tluszczu/103063.html






Koszyk z zakupami