Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy

Pszczółkowo
55
Bardzo dobry.Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy
52Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy NektarowyPszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy
masa netto

masa netto

420 g

pojemność

cena za kilogram

79,05 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900000103624

5900000103624

Cena: 33,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
33.20 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy marki Pszczółkowo?

Jakie recenzje zebrał produkt Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy marki Pszczółkowo? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-09-22 15:31:35Bardzo dobry.



inne produkty w kategorii miód

Wyrób firmy Pszczółkowo o nazwie Tradycyjny Miód Pszczeli Lipowy Nektarowy został przypisany do kategorii miód. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-30
Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
400 g
146,70zł/kg

Cena: 58,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-02
Alce Nero Miód z kolendry BIO Alce Nero Miód z kolendry BIO
400 g
84,15zł/kg

Cena: 33,66 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-01-07
Bartnik Miód wielokwiatowy złote Bartnik Miód wielokwiatowy złote
łąki 1 kg

Cena: 20,65 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-22
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
akacjowy BIO 300 g
102,97zł/kg

Cena: 30,89 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-05
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
wielokwiatowy BIO 300 g
62,00zł/kg

Cena: 18,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-24
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Lipowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Akacjowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-20

inne produkty marki Pszczółkowo

Poznaj produkty marki Pszczółkowo - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Pszczółkowo.

Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Rzepakowy Nektarowy 1 kg

Cena: 48,20 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-06-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Wielokwiatowy Nektarowy 1 kg

Cena: 50,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Spadziowy ze Spadzi Iglastej 1 kg

Cena: 80,57 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-09-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5