Pszczółkowa Bomba Witaminowa Miód+Pyłek+Pierzga Kremowany

Pszczółkowo
Pszczółkowa Bomba Witaminowa Miód+Pyłek+Pierzga KremowanyPszczółkowa Bomba Witaminowa Miód+Pyłek+Pierzga Kremowany
masa netto

masa netto

270 g

pojemność

cena za kilogram

135,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900000103778

5900000103778

Cena: 36,58 zł

Produkt chwilowo niedostępny
36.58 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pszczółkowa Bomba Witaminowa Miód+Pyłek+Pierzga Kremowany marki Pszczółkowo?

inne produkty w kategorii miód

Pszczółkowa Bomba Witaminowa Miód+Pyłek+Pierzga Kremowany w sklepie dodomku.pl należy do kategorii miód. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 14 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-30
Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
400 g
146,70zł/kg

Cena: 58,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-02
Alce Nero Miód z kolendry BIO Alce Nero Miód z kolendry BIO
400 g
84,15zł/kg

Cena: 33,66 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-01-07
Bartnik Miód wielokwiatowy złote Bartnik Miód wielokwiatowy złote
łąki 1 kg

Cena: 20,65 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-22
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
akacjowy BIO 300 g
102,97zł/kg

Cena: 30,89 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-05
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
wielokwiatowy BIO 300 g
62,00zł/kg

Cena: 18,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-24
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Lipowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Akacjowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-20

inne produkty marki Pszczółkowo

Poznaj produkty marki Pszczółkowo - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Pszczółkowo.

Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Rzepakowy Nektarowy 1 kg

Cena: 48,20 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-06-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Wielokwiatowy Nektarowy 1 kg

Cena: 50,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Spadziowy ze Spadzi Iglastej 1 kg

Cena: 80,57 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-09-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5