Przysnacki Prażynki ziemniaczane solone

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2171 kJ/520 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Węglowodany | 60 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 0,8 g |
| Białko | 1,3 g |
| Sól | 2,0 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera 3-4 porcje produktu. Porcja = 30 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w p(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Lorenz_Chipsletten_poludniowa_papryka_chipsy_ziemniaczane_w_tubie/37779.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczon(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Cebulka_z_ogrodka/38334.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, maślanka w proszku, śmietana w proszku, (...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Maslo_z_sola/38335.htmlCena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_bananowe_nieslodzone_BIO/40274.htmlCena: 9,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_kokosowe_prazone_BIO/45349.htmlziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, cebula w proszku, sól, jogurt w proszku, kope(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wiejskie_Ziemniaczki_chipsy_ziemniaczane_Koperek/46123.html






Koszyk z zakupami