Curly Peanut Classic chrupki kukurydziane z mielonymi orzechami ziemnymi

Lorenz
45Curly Peanut Classic chrupki kukurydziane z mielonymi orzechami ziemnymi
Curly Peanut Classic chrupki kukurydziane z mielonymi orzechami ziemnymiCurly Peanut Classic chrupki kukurydziane z mielonymi orzechami ziemnymi
masa netto

masa netto

120 g

pojemność

cena za kilogram

54,92 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187001237

5905187001237

Cena: 6,59 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.59 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi firmy Lorenz?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Curly Peanut Classic chrupki kukurydziane z mielonymi orzechami ziemnymi? Sprawdź listę składników:

kasza kukurydziana, prażone orzeszki ziemne (33 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (8 %), sól, pomidor w proszku, dekstroza, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza: 100 g
Energia2069 kJ / 495 kcal
Tłuszcz25 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany51 g
w tym cukry1,8 g
Błonnik4,9 g
Białko14 g
Sól2,2 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera

Producent marki Lorenz opisuje Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi tak:

niesmażone, produkt wegański
Marka:Curly
O marce:Pewnie już wiecie, że Curly są pyszne, ale co sprawia, że są tak wyjątkowe? Jednym z ich głównych składników są świeżo zmielone orzeszki ziemne. Nie każdy wie, że Curly Classic nie są smażone, nie zawierają dodatku konserwantów i są wegańskie. Tym bardziej cieszy nas, że Curly może towarzyszyć Wam w miłych chwilach każdego dnia.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi marki Lorenz? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    inne produkty w kategorii chipsy

    Wyrób firmy Lorenz o nazwie Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi został przypisany do kategorii chipsy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Fiesta Chipsy o smaku paprykowym Fiesta Chipsy o smaku paprykowym
    Data przydatności
    2027-04-09
    Fiesta Chipsy o smaku zielona Fiesta Chipsy o smaku zielona
    cebulka 120 g
    44,92zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-05-04
    Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
    papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    27
    Data przyd. 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
    ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2027-05-14
    Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
    ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
    60,00zł/kg

    Cena: 7,80 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-02-15
    Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
    ziemniaczane Masło z solą 130 g
    60,38zł/kg

    Cena: 7,85 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2027-02-23
    Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
    Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
    14,15zł/kg

    Cena: 5,66 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-07-29
    Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
    niesłodzone BIO 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-01-31

    inne produkty marki Lorenz

    Firma Lorenz prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Lorenz.

    Chipsletten Zielona Cebulka Chipsletten Zielona Cebulka
    ze szczypiorkiem Chipsy ziemniaczane 100 g
    76,60zł/kg

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-14
    Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy
    śmietanka z cebulką 130 g
    59,69zł/kg

    Cena: 7,76 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-02-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5