Provitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewką

Provitus
51Provitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewką
Provitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewkąProvitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewką
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

18,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580005264

5900580005264

Cena: 8,89 zł

8.89 PLN 2028-02-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany firmy Provitus.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Provitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewką? Sprawdź listę składników:

marchew (42 %), ziemniaki (34 %), woda, olej rzepakowy, mąka pszenna, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna328 kJ / 79 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,38 g
Węglowodany5,9 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik2,1 g
Białko1,3 g
Sól1,25 g

Pszenica : Zawiera

Producent marki Provitus opisuje Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany tak:

do schabu, mielonych i kurczaka
Marka:Provitus
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Przygotowanie i stosowanie:Spożywać po podgrzaniu lub na zimno.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Adres zwrotny:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Duszona marchewka z ziemniakami. Produkt sterylizowany firmy Provitus. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Provitus Bistro Duszone ziemniaczki z marchewką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31
    Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
    Czerwona 480 g
    15,60zł/kg

    Cena: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-28
    Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
    z groszkiem 480 g
    15,15zł/kg

    Cena: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2027-12-30
    Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
    Babcina 480 g
    15,15zł/kg

    Cena: 7,27 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-02-28
    Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
    Babcina 480 g
    15,17zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-06-30
    Provitus buraczki z jabłkiem Provitus buraczki z jabłkiem
    zasmażane 480 g
    15,92zł/kg

    Cena: 7,64 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-08-30
    Provitus Kapusta młoda z koprem Provitus Kapusta młoda z koprem
    480 g
    19,06zł/kg

    Cena: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-02-28

    inne produkty marki Provitus

    Poznaj produkty marki Provitus - w aktualnej ofercie mamy 18 produktów Provitus.

    Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
    Data przyd. 2027-01-20
    Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
    Data przyd. 2027-04-28
    Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    Cena: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus konserwowe ogórki hot Provitus konserwowe ogórki hot
    chili 640 g
    16,42zł/kg

    Cena: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-08-31
    Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
    kalifornijska 600 g
    17,38zł/kg

    Cena: 10,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-10-30
    Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
    czerwona 600 g
    17,38zł/kg

    Cena: 10,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-09-30
    Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
    kaszubskie 640 g
    17,17zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5