Prima Kawa ziarnista aroma gold, średnio palona

Prima
51Prima Kawa ziarnista aroma gold, średnio palona
Kompozycja ziaren Arabica i Robusta o pełnym, zbalansowanym smaku. Pełna i zbalansowana Kawa Prima Aroma Gold swój pełny, zbalansowany smak zawdzięcza kompozycji wysokiej jakości ziaren Arabica i Robusta. Poczuj świeżość aromatu Poczuj świeżość aromatu ziaren kawy Prima. Nasi eksperci dobierają sposób palenia ziaren tak, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i aromatem w każdej filiżance kawy Prima. Przekonaj się sam - poczuj świeżość aromatu ziaren Prima przez specjalny wentylek!
Prima Kawa ziarnista  aroma gold, średnio palonaPrima Kawa ziarnista  aroma gold, średnio palona
masa netto

masa netto

450 g

pojemność

cena za kilogram

60,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900194230359

5900194230359

Cena: 27,10 zł

Produkt chwilowo niedostępny
27.10 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kawa ziarnista, palona firmy Prima.

Producent marki Prima opisuje Kawa ziarnista, palona tak:

Kompozycja ziaren Arabica i Robusta o pełnym, zbalansowanym smaku. Pełna i zbalansowana Kawa Prima Aroma Gold swój pełny, zbalansowany smak zawdzięcza kompozycji wysokiej jakości ziaren Arabica i Robusta. Poczuj świeżość aromatu Poczuj świeżość aromatu ziaren kawy Prima. Nasi eksperci dobierają sposób palenia ziaren tak, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i aromatem w każdej filiżance kawy Prima. Przekonaj się sam - poczuj świeżość aromatu ziaren Prima przez specjalny wentylek!
Cechy:kompozycja Arabica i Robusta, średnio palona, intensywność 5/10
Marka:Prima
O marce:Prima Poczuj świeżość aromatu Spróbuj też bogatego i wyrazistego smaku Prima Aroma Intenso Idealna do ekspresu
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kawa ziarnista, palona.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Jak zmielić ziarna? Dostosowanie stopnia mielenia ziaren do metody zaparzania pozwoli Ci cieszyć się pełnią smaku i aromatu kawy Prima.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Kawa ziarnista, palona marki Prima? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kawa ziarnista

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prima Kawa ziarnista aroma gold, średnio palona do kategorii kawa ziarnista.

    P R Z E C E N A -10%
    Lavazza kawa ziarnista Qualita Lavazza kawa ziarnista Qualita
    Data przyd. 2027-01-30
    Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro Lavazza kawa ziarnista Qualita Oro
    100% Arabica 1 kg

    Cena: 103,17 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-10-30
    Lavazza kawa ziarnista Crema e Lavazza kawa ziarnista Crema e
    Data przyd. 2027-07-30
    Oxfam Kawa ziarnista arabika Oxfam Kawa ziarnista arabika
    robusta wysokogórska fair trade BIO 1 kg

    Cena: 141,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-24
    Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista Woseba Cafe Brasil kawa ziarnista
    500 g
    84,92zł/kg

    Cena: 42,46 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-12-31
    Mount Hagen Kawa ziarnista arabica Mount Hagen Kawa ziarnista arabica
    100% crema fair trade BIO 1 kg

    Cena: 124,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-07-30
    Mount Hagen Kawa ziarnista Arabica Mount Hagen Kawa ziarnista Arabica
    100% espresso fair trade BIO 250 g
    140,88zł/kg

    Cena: 35,22 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-01
    Mount Hagen Kawa ziarnista arabica Mount Hagen Kawa ziarnista arabica
    100% espresso fair trade BIO 1 kg

    Cena: 128,81 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-30

    inne produkty marki Prima

    Firma Prima prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Prima.

    Cafe Prima Finezja kawa mielona Cafe Prima Finezja kawa mielona
    500 g
    67,02zł/kg

    Cena: 33,51 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-06-30
    Cafe Prima Finezja kawa mielona Cafe Prima Finezja kawa mielona
    250 g
    71,56zł/kg

    Cena: 17,89 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-08
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5