Polskie Młyny Makaron świderki klasyczne Fusilli

Czy warto kupić produkt Makaron Rurki marki Polskie Młyny?
Jak powstał produkt Makaron Rurki firmy Polskie Młyny - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | na 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1495 kJ / 353 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 68 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Polskie Młyny opisuje Makaron Rurki tak:
U Sila 246
373 82 Boršov nad Vltavou
Czechy
ul. Połczyńska 97A
01-303 Warszawa
infolinia: 801 340 000
inne produkty w kategorii makaron
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Polskie Młyny Makaron świderki klasyczne Fusilli do kategorii makaron.
Cena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_z_pszenicy_durum_swiderki/18577.htmlCena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_makaron_Spaghetti_no_6/31480.htmlCena: 8,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Spaghetti_Semolina_Bio/35895.htmlmąka z pszenicy durum*, mąka z pszenicy durum* z suszonymi pomidorami*(3%), mąka z pszenicy durum* z suszonym szpinakiem* (2%), woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)(...)
Cena: 11,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Fusilli_trojkolorowy_swiderki_BIO/35901.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_piora_penne_rigate/36082.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_krajanka_bavette_n._13/36087.html2028-09-01
Cena: 6,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_spaghetti_n._5_n./36088.htmlCena: 9,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Fusilli_Swiderki_Semolina_BIO/37109.html2029-01-15






Koszyk z zakupami